Anasayfa / Genel / Adana Evde Ek İş Olarak Ne Yapılabilir
Adana Ek İş İlanları
Adana ek iş ilanları

Adana Evde Ek İş Olarak Ne Yapılabilir

Adanada Evde Ek İş İlanları

Hanımlar, beyler! Evde ek iş yaparak para kazanmak istemez misiniz? Evet yanlış duymadınız evde oturduğunuz yerden ek iş yaparak para kazanıp ekonomik özgürlüğünüzü elde edebilirsiniz. Fabrikaların ve üretimin en yoğun olduğu şehirlerden biri olan Adana’da her mevsim çeşitli ek işler yaparak kazanç sağlanabilir. Eğer aile ekonomisine katkıda bulunmak istiyor veya düzenli bir iş bulmakta zorlanıyorsanız Adana evde ek iş fırsatlarından yararlanarak para kazanabilirsiniz. İşte evinizde çayınızı yudumlayarak yapabileceğiniz işler ve detayları.

Adana Evde Tespih İşi
Yaşam tarzı olarak tespihlerin en çok kullanılan semtlerinden olan Adana’da evinizde ek kazanç sağlayabileceğiniz işlerin başında tespih işi gelmektedir. Gerek şehir içinde satılmakta olan tespihler, gerekse de firmalar tarafından diğer şehirlere ve yurt dışına satılıyor. Adana evde tespih işinde firmanın sizlere vereceği malzemeler ile önceden belirlenen modelde tespihi dizmeli ve teslim etmelisiniz. 33 ve 99 taşlı tespihler istemekte olan firmalar her bir tespih için ortalama 40 kuruş ödeme yapmaktadır. Düzenli ve disiplinli bir çalışma ile aylık ortalama 2000 TL kazanç sağlayabilirsiniz.


Adana Davetiye Katlama İşi
Düğün mevsimi yaklaşır iken nüfusun kalabalık olduğu şehirlerde davetiye katlama işi yüksek kazanç sağlayabileceğiniz ek işler arasında yer almaktadır. Organizasyon firmaları tarafından sunulmakta olan ek işte sizlere verilen örnek numune ile birlikte aynı şekilde hazırlamanız istenecektir. Ortalama olarak her düğün davetiyesinden 500 ile 1000 adet talep edilir iken davetiyenin detayına göre fiyatı da değişmektedir. Ortalama olarak her 1 davetiye için kazanacağınız rakam ise 0.10 kuruş oluyor.

Adana şehrinde bu iş fırsatları dışında da pek çok ek iş fırsatı bulunmakta. Özellikle tarım yada tekstil alanlarında bir çok firma evlere ek iş veriyor. Her iş modelinin kazandırdığı ücret iş yoğunluğuna, harcadığınız zamana ve emeğe göre değişkenlik gösterir. Adana evde ek iş yaparak aylık ortalama 1500 TL ile 3000 TL arasında para kazanabilirsiniz.
Sizde Adana şehrinde ikamet ediyor ve evde çalışarak ek gelir kazanmak istiyorsanız Adana evde ek iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

Tıkla Oku =>  Anket Doldurarak Para Kazanma
Adanada Evde Ek İş İlanları Hanımlar, beyler! Evde ek iş yaparak para kazanmak istemez misiniz? Evet yanlış duymadınız evde oturduğunuz yerden ek iş yaparak para kazanıp ekonomik özgürlüğünüzü elde edebilirsiniz. Fabrikaların ve üretimin en yoğun olduğu şehirlerden biri olan Adana’da her mevsim çeşitli ek işler yaparak kazanç sağlanabilir. Eğer aile ekonomisine katkıda bulunmak istiyor veya düzenli bir iş bulmakta zorlanıyorsanız Adana evde ek iş fırsatlarından yararlanarak para kazanabilirsiniz. İşte evinizde çayınızı yudumlayarak yapabileceğiniz işler ve detayları. Adana Evde Tespih İşi Yaşam tarzı olarak tespihlerin en çok kullanılan semtlerinden olan Adana’da evinizde ek kazanç sağlayabileceğiniz işlerin başında tespih işi gelmektedir.…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: 4.63 ( 2 oy)

Hakkında evdeekis

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*