Anasayfa / Genel / Ankara Evde Ek iş Veren Firmalar
ankara evde ek iş
ankara evde ek iş

Ankara Evde Ek iş Veren Firmalar

Ankara Evde Ek İş

Geçim sıkıntısı yaşayan ve Ankara evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen Ankaralılar için farklı iş konseptleri sunmak istiyoruz. Gerek akşam saatlerinde ikinci bir iş olarak, gerekse de evinizde tam gün veya belirleyeceğiniz saatlerde çalışarak gerçekleştireceğiniz ek işler ile aile ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz. İşte Ankara’da firmalar tarafından en sık sunulan ve her mevsim gerçekleştirebileceğiniz ek iş ilanları.

Ankara Evde Kalem Paketleme İşi

Ankara evde ek iş ilanları arasında dört mevsim tercih edilen ve herhangi bir tecrübe gerektirmeyen kalem paketleme işi ilk sırada yer alıyor. Hem erkekler, hem de bayanlar tarafından yapılabilecek ek işler arasında yer alan kalem paketleme işinde firmanın sizlere sunacağı kalemleri 5’li paketler halinde hazırlamanız gerekiyor. Kalem paketleme işinde firmalar sizlere 15.000 adet kalem vermekte ve bu kalemleri belirtilen şekilde paketlemenizi istemektedir. Her 5 kalem ile hazırlayacağınız bir paket için ise 0.20 kuruş ile 0.30 kuruş kazanacaksınız. Ay içerisinde günlük 4-5 saat tam olarak yapacağınız kalem paketleme işinden ortalama kazancınız 1.250 TL ile 1.500 TL arasında olacaktır.

Ankara Bardak Paketleme İşi

Hepimizin marketlerde ve diğer alışveriş noktalarında görmüş olduğu 12’li bardak setleri evlerde ek iş olarak firmalar tarafından hazırlatılıyor. İnce ve hassas bir iş olan bardak paketleme işinde firmaların sizlere teslim edecekleri bardakları verecekleri 12’li hazır kutulara yerleştirmeniz isteniyor. Firmalar tarafından sunulan ek iş fırsatında her kutu için ödenen rakam ise 0.25 kuruş ile 0.50 kuruş arasında değişiyor. Düzenli olarak yapıldığında ortalama 1500 TL kazanabileceğiniz bardak paketleme işinde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta bardakları kırmamak. Çünkü firmalar kırılan her bardak için ücretinizden belirli tutarlar kesinti yapmaktadır.

Tıkla Oku =>  Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Bekçi ve Zabıta Memuru Alınıyor! Mülakat Yok! İşte Başvuru Şartları...

Bahsettiğimiz bu iş modellerinden daha fazlası ve daha çok kazandıranları da var. Ankara’nın bir çok semtin de evlere ek iş veren firmalar bulunmakta. Bu firmalar internette bizim gibi büyük ilan sitelerine ilanları yayınlatıp eleman ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Sizde bahsedilen Ankara evde ek iş modellerinden birisini seçerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Hakkında evdeekis

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*