Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/gcfevdee/public_html/wp-content/themes/jarida/functions.php on line 73
Evde boncuk paketleme işi veren firmalar | Evde Ek iş Fikirleri Taşeron ve Kamu Haberleri
Anasayfa / Evde Ek iş İlanları / Evde boncuk işi veren firmalar
Evde Boncuk Paketleme

Evde boncuk işi veren firmalar

Evde boncuk işi imkanı ile ev hanımları, emekliler ve öğrenciler için maddi destek sağlayabiliyorlar. El işçiliği gerektiren boncuk süsleme işi ile elbise, çanta ve bileklikler süsleyip ek gelir elde edebilirsiniz. Aylık 200 TL’den 1000’ye kadar bir kazanç elde etmeniz mümkün. Peki, bu işi veren firmalar hangileri?

1. Boncuk Paketleme İşi Kısaca Nedir? 

Boncuk paketleme işi, üretici firmalardan teslim alınan boncukları çeşitli türlerde paketleme işlemidir. Paketleme türü firma tarafından sizlere gösterilecektir. Bu iş için özel bir yeteneğe ve bilgiye sahip olmanız gerekmez. Öğrencisinden ev hanımına, emeklisinden çalışanına herkes imkanı ölçüsünde bu işi yapabilir.

 Evde Boncuk Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde boncuk paketleme işi veren firmaları bulmak kolay ancak yine de biraz şansınızın olması gerektiğini ifade edebiliriz. Çünkü boncuk üretimi yapan firmalar her şehirde olmayabiliyor. Organize sanayi bölgelerinde boncuk üretimi yapan firmaları ziyaret ederek evde boncuk paketleme ve dizme işi yapmak istediğinizi ifade edebilirsiniz. Bunun yanı sıra boncukların en çok satıldığı iş yerlerinden olan tuhafiyeci iş yerleriyle anlaşabilirsiniz.

Boncuk Paketleme İşi Bulmak İçin Alternatif Yöntem

Eğer boncuk paketleme işi veren firmaları bulamadıysanız kendi boncuk paketlerinizi yapabilirsiniz. Çünkü paketleme işi aldığınız firmalar da, üretilen bu paketleri tuhafiyeci gibi boncuk ihtiyacı olan iş yerlerine satıyorlar. Dolayısıyla toptan aldığınız boncukları kullanıma hazır bir şekilde paketleyerek kendi ürünlerinizi satabilirsiniz. Eğer bunu yapamıyorsanız yine tuhafiyeci iş yerleriyle anlaşarak onlardan aldığınız boncukları paketler halinde hazırlayabilirsiniz.

Boncuk Paketleme İşinden Ne Kadar Para Kazanılır?

Boncuk paketleme işinden ne kadar kazanabileceğinizi kestirmek aslında zor. Çünkü her şirket farklı paketleme sistemine sahip olabiliyor. Kazancın hesaplanması ise ürün başına düşen rakam ile hesaplanmaktadır. Örneği her paket için 1 TL’lik bir rakam düşünüldüğünde 1.000 paket için 1.000 TL kazanacaksınız demektir. Ayrıca bazı firmalar ürünlerin sizin tarafınızdan satılmasını ve belirli bir komisyonla ürün satışının yapılması talep edilmektedir.

Tıkla Oku =>  Evde Yapılabilecek Ek işler 2020

Yapılan işe harcanan emek arttıkça ürün başına düşen ücrette artmaktadır. Ancak genel ortalamaya bakınca alık 1.000 TL ile 1.500 TL arasında bir ek gelir elde edebileceğinizi ifade edebiliriz. Daha çok iş ve daha fazla çalışanla bu rakamı daha da arttırabilirsiniz.

Hakkında evdeekis

6 yorum

  1. Sevtap Altunışık

    Merhaba bilgi almak istiyorum

  2. Evde yapılabilecek iş arıyorum

  3. Boncuk paketleme ısı ıcın bilgi alabılırmıyım

  4. Boncuk paketleme işi yapmak istiyorum bilgi alabilirmiyim

  5. Ankarada oturuyorum. Boncuk paketleme işi yapmak istiyorum

  6. Ankarada oturuyorm bu işi istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*