Anasayfa / Genel / Google Anket Para Kazanma
google anket para kazanma
google anket para kazanma

Google Anket Para Kazanma

Google LLC tarafından geliştirilmiş lisanslı google anket para kazanma uygulaması Android ve iOS mobil işletim sistemini destekleyen cep telefonu ve tabletlerden google anket para kazanma nızı sağlıyor.

Anket başı minimum 1.80 TL tutarında gerçek para kazanma imkanı tanıyan bu özellik ilk başta ABD sınırları içerisinde ortaya çıktı. Kısa sürede Hindistan, Singapur ve diğer Avrupa ülkelerine yayıldıktan sonra şimdi Türkiye’de de üyelikleri kabul etmeye başladı.

Google Opinion Rewards (Google Ödüllü Anketler) uygulamasının indirilmesiyle hemen siz de kazanmaya başlayın.

Google Anket Para Kazanma Uygulaması

Android uygulaması https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.paidtasks&hl=tr bağlantısı üzerinden Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Üyelik %100 ücretsizdir. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra tüketim alışkanlığınızı belirlemek adına size temel profil soruları yöneltilecek ve verdiğiniz yanıtlar doğrultusunda size uygun anketler cep telefonunuza bildirim olarak gün içerisinde gelecektir. Her bir anket başına minimum 1.80 TL net gerçek para kazanabilir ve ayrıca her hafta birbirinden sürpriz hediye çekilişlerine dahil olabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler iOS Uygulama

iPhone kullanıcılar için https://apps.apple.com/us/app/google-opinion-rewards/id1227019728?ls=1 linkine tıklayarak App Store üzerinden uygulamayı cihaza yüklemek gerekmektedir.

iOS programında yine anket başına minimum 1.80 TL ücret verilerek yeni anketlerle daha yüksek oranda kazanç sağlama şansı sizi bekliyor olacaktır. Üstelik haftalık ve aylık birbirinden sürpriz hediye çekilişleriyle alışveriş çekleri, kuponlar teknolojik ürün kazanma fırsatı sizi bekliyor olacaktır. Bu özelliğiyle google anketleri ile para kazanma fırsatını yakalamış olursunuz.

Google Anket ile Para Kazanmak

Türkiye’de de aktif olmaya başladıktan sonra dikkatleri üzerine çeken Google Ödüllü Anketler uygulaması tüketicilerin nabzını yoklayan bir uygulama. Gelirini kurumsal şirketlerin oluşturduğu bu uygulama sayesinde karşınıza çıkan markaların mevcut müşterilerinin ve potansiyel müşterilerinin ürün ve hizmetleri hakkındaki görüşleri dikkate alınarak buna göre hareket edilmektedir. Siz de bir tüketici olarak google anketleri ile para kazanma için sadece ankette kişisel görüşlerinizi oylama işlemi yapmanız yeterli olacaktır. Kesinlikle kişisel görüşler gizli tutulacaktır. Android ve iOS uygulamalar %100 Google lisanslı yazılımı olduğundan dolayı akıllı cep telefonu ve tabletlere ücretsiz bir şekilde indirilebilir ve kullanılabilir.

Tıkla Oku =>  Sakarya Ek iş fırsatları
Google LLC tarafından geliştirilmiş lisanslı google anket para kazanma uygulaması Android ve iOS mobil işletim sistemini destekleyen cep telefonu ve tabletlerden google anket para kazanma nızı sağlıyor. Anket başı minimum 1.80 TL tutarında gerçek para kazanma imkanı tanıyan bu özellik ilk başta ABD sınırları içerisinde ortaya çıktı. Kısa sürede Hindistan, Singapur ve diğer Avrupa ülkelerine yayıldıktan sonra şimdi Türkiye'de de üyelikleri kabul etmeye başladı. Google Opinion Rewards (Google Ödüllü Anketler) uygulamasının indirilmesiyle hemen siz de kazanmaya başlayın. Google Anket Para Kazanma Uygulaması Android uygulaması https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.paidtasks&hl=tr bağlantısı üzerinden Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Üyelik %100 ücretsizdir. Üyelik işlemi tamamlandıktan…

Genel Bakış

Özet : Google Anket Para kazanma

Kullanıcı Oylaması: 4.66 ( 4 oy)

Hakkında evdeekis

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*