Anasayfa / Genel / Konya Evde Ek iş Tavsiyeleri
Konya Evde Ek İş İlanları
Konya Evde Ek İş İlanları

Konya Evde Ek iş Tavsiyeleri

Evde ek iş ilanları için İşkur üzerinden açık ilanlar güncel yayınlanıyor. Bunun için İşkur’a kayıt olduktan sonra konya evde ek iş ilan sayfasını görüntüleyebilirsiniz. Ek iş ilanları içerisinde başta paketleme ve ambalajlama işi olmak üzere müşteri hizmetleri/çağrı merkezi, ürün danışmanlığı, muhasebe, yazı işleri/editörlük işleri gibi farklı alanlarla güncel ilan kategorisi yer alıyor.

Paketleme & Ambalajlama İşi

Evden ev hanımları paketleme & ambalajlama işi yaparak ayda 800 – 1000 TL aralığında değişkenlik gösteren kazanç imkanı buluyor. Üstelik günde bir iki saat gibi paketleme işi yaparak aylık bu kazancı elde etmiş oluyor.

İşkur il müdürlüğüne gerekli evraklarla bizzat başvuruda bulunmalısınız. Başvuru işleminin ardından istihdam projesi çerçevesinde tekstil, gıda, temizlik gibi endüstriyel şirketlerle anlaşmaya varılarak proje bazlı işe evinizden başlama imkanınız olacak.

Günlük düzenli paketleme işini yaparak aylık aile bütçesine ekstra kazanç sağlama imkanı da sizi bekliyor olacaktır. Böylelikle her zaman eşinizin kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamasını beklemeden kendi ayaklarınız üzerinde durmuş olacaksınız.

Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İşi

Evden müşteri hizmetleri yetkilisi olarak çalışmak istemez misiniz? Home ofis çağrı merkezine evinizi dönüştürmeye hazır olun.

Türkiye’nin önde gelen telekomünikasyon operatörleri tarafından konya evde ek iş ilanı arasında home ofis müşteri temsilcisi iş ilanı sıklıkla gündeme gelmeye başladı. Diksiyonunuza güveniyorsanız, esnek çalışma saatine uyum sağlarım diyorsanız evinizden oturduğunuz yerden para kazanabileceğiniz ek gelir imkanı bulacaksınız. İnternet erişimi ve bilgisayar donanımları tamamen şirket tarafından karşılanacaktır.

Yazı İşleri – Editörlük İşi

Evden ek gelir elde etmeyi düşünen öğrenciler, ev hanımları, emekliler kısacası herkes için konya evde ek iş fırsatlarından birisi de yazı işleri alanında. Klavye hızım hiç de fena değildir, yaratıcı içerik üretmede üzerime yoktur diyorsanız siz de reklam şirketleriyle anlaşarak yüksek oranda aylık düzenli gelir elde etme imkanı bulabilirsiniz.

Tıkla Oku =>  İşkur Büro Memuru İlanları

Dijital pazarlama dünyasının çalışma mantığına dayanarak freelance evinizden özgürce çalışma saatlerinizi kendinizin ayarladığı bu yazı yazarak para kazanma işiyle hem kendinizi geliştirme şansı hem de kendi ayaklarınız üzerinde durma imkanı bulmuş olacaksınız. Bunun yanı sıra ekstra kazanç sahibi olacaksınız.

Hakkında evdeekis

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*